SANTECHNIKA

Tiekiame įvairius santechnikos ir sanitarinius gaminius - "nerūdijančio plieno įranga virtuvėms, vonioms, dušams,tualetams", antivandalinę įrangą, plastikinius ir nerūdijančio plieno grindų trapus bei latakus, vandens maišytuvus, įrangą neįgaliesiems (rankenos, porankiai, atramos, praustuvai, klozetai). Konsultuojame įrangos pasirinkimo, montavimo ir eksploatavimo klausimais.

MARGAROLI – Italijos įmonė, gaminanti ir tiekianti rankšluosčių džiovintuvus bei lygiagrečiai įsitvirtinusi hidro santechnikos ir vandentiekio vamzdžių gamyboje. Džiovintuvai daugiausiai chromuoti, tačiau yra ir žalvarinių, auksinių, varinių, nikeliuotų ir kitų paviršių.

„Lithoss“ yra tarptautiniu mastu pripažinta projektavimo įmonė, kuri jau penkiolika metų gamina dizaino jungiklius. Mūsų gaminiai buvo pripažinti visame pasaulyje dėl savo unikalaus dizaino, funkcionalumo ir patikimumo. Tai liudija daugybė prestižinių projektų, kurių metu ryžtingai pasirenkamas vienas iš mūsų originalių gaminių. Projektuojame, kuriame ir gaminame savo dizaino šviesos jungiklius ir susijusius gaminius nuo pradžios iki pabaigos savo šalyje. Mūsų dizaineriai kuria ir diegia naujoves. Aistringi ekspertai formuoja savo idėjas pagal pramonės praktiką. Visi šie elementai kartu su tuo, kad naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas, garantuoja, kad mūsų gaminiai yra itin aukštos kokybės. „Lithoss“ unikalų ir išskirtinį charakterį suteikia praktiškai neribotos galimybės, susijusios su funkcionalumu, apdaila, įleidžiamu ar paviršiniu montavimu, derinimo galimybėmis ir personalizavimu.

Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius , info@casadipaula.lt +370 652 33000