Nesuklys nei vienas pasirinkęs geros kokybės buitinę techniką savo namuose. O kas yra kokybė mes žinome puikiai. Dalinamės savo patirtimi ir siūlome platų šiuolaikiškos buitinės technikos asortimentą.

BUITINĖ TECHNIKA

BORA – tai sistemos koncepcija, kurioje kaitlentė ir garų surinktuvas optimaliai sukurti vienas kitam. Gartraukis integruotas į pačią kaitlentę, todėl garai surenkami būtent ten, kur ir atsiranda: tiesiai nuo kaitlentės, iš puodų ir keptuvių, sutraukiami žemyn. Inovatyvi sistema sutraukia garus žemyn kur kas efektyviau, nei įprasti gartraukiai. Estetiška, itin tylu, nėra nemalonių maisto ruošimo kvapų, paprasta valyti (nėra papildomo įprastiems gartraukiams paviršiaus valymo).

BORA siūlo itin platų kaitlenčių asortimentą: indukcinės, stiklo keramikos, dujinės, WOK, Teppanyaki kaitlentės. Į šias kaitlentes integruojami gartraukiai gali būti pajungiami tiek recirkuliaciniu būdu, tiek nuvedant ortakį į ventiliacijos angą. Pageidaujantiems itin tylaus veikimo BORA siūlo išorinio variklio sprendimą.

Tradiciniai gartraukiai paprastai riboja virtuvės erdvės planavimo galimybes. Tuo tarpu inovatyvi BORA sistema suteikia daugiau laisvės: jokios įrangos matomoje erdvėje, jokių kraštų ir kampų akių lygyje, jokių matomų nusėdusių riebalų.

Kirtimų g. 47, LT-02244 Vilnius , info@casadipaula.lt +370 652 33000